Краса

Вечері для схуднення – смачно та низькокалорійно

Як хочеться після трудового дня та різних перекусів сісти ввечері вдома і щільно так повечеряти. Але ситна вечеря сприяє накопиченню в організмі підшкірного жиру та появі зайвих кілограмів! Відмовитися від вечері? Навіщо такі жертви?! Потрібно просто трохи підкоригувати те, що ви з’їдаєте ввечері за столом, поєднавши приємне з корисним.

Які продукти вважають низькокалорійними. Серед великої групи фруктів за своїми властивостями спалювати жир та відновлювати обмін речовин лідирують: авокадо, ананас, груша, грейпфрут, ківі та яблука.

Серед ягід не можна віддати перевагу якомусь окремому виду – вони всі чудово підходять для низькокалорійних салатів та напоїв.

Арахіс, кедрові горішки та мигдаль швидко виводять із організму зайву кількість жирів і дарують вам почуття ситості.

Серед овочів чемпіоном за корисними властивостями є капуста. Вона здатна очистити кишковик від шлаків, має найнижчу калорійність, насичена вітамінами і мінералами, необхідними нашому організму. За нею слідує морська капуста – джерело йоду. Морква, яка перешкоджає утворенню нового жиру. Селера, що нормалізує газоутворення в кишечнику і приводить обмін речовин в норму. Дуже корисні напої з імбиру, що стимулюють травлення.

Особливим рядком стоять гриби – вони здатні виводити з організму шкідливий холестерин та чистити печінку.

На зелені зупинятись не будемо. Всім відомо, що зелені салати постійна складова різних дієт. Можна лише помітити, що використання салату, петрушки, кропиви та шпинату дають найшвидші результати.

У групу білкових продуктів потрапили морська риба, пісне м’ясо (яловичина, курка, індичка), яйця та бобові. Серед молочних продуктів слід назвати сир, кефір та молочну сироватку.

У групі зернових злаків знаходяться: висівки, хліб з житнього борошна, мюслі, вівсяні пластівці, неочищений рис та гречана крупа.

Зі спецій для приготування вечері можна використовувати оливкову олію, чорний мелений перець, пекучий перець (чилі), гірчицю, часник і хрін.

Пити бажано зелений чай або мінеральну воду. Подивіться, яку величезну кількість продуктів ви можете використовувати для приготування корисної вечері!

Зразкове меню може виглядати так:

Вітамінний салат з фруктів або ягід (для заправки можна використовувати сир з кефіром і дрібно порізані сухофрукти) або овочевий салат, який можна приготувати із зелені та бобових (знову ж таки для заправки беремо кефір і трохи сиру, спеції за смаком). Для заправки фруктових салатів можна використовувати знежирений йогурт, він смачний і не містить багато калорій.

Основною стравою має бути відварена чи парова риба, відварене пісне м’ясо, тобто білкова їжа. Якщо не можете змусити з’їсти відварене м’ясо, можна згасити його на овочевому відварі з крапелькою оливкової олії, додавши сік лимона.

На гарнір можна зварити гречку, неочищений коричневий рис. Якщо ви любитель супів, можна замінити салат на тарілку овочевого або ягідного супу-пюре.

Варіантів меню для вечері безліч. Все залежить від вашої фантазії та настрою. Готувати таку вечерю потрібно не менше трьох разів на тиждень, поступово привчаючи організм до правильного харчування. Вечеряти рекомендується за дві години до сну. Якщо після вечері ви знову захочете їсти, не мучте себе голодом. З’їжте знежирений йогурт з будь-яким фруктом, на ваш розсуд, і лягайте спокійно спати.

Дотримуючись такого харчування ви, непомітно для себе, розлучитеся із зайвими кілограмами без виснажливих дієт та нервових зривів.